Přejít na obsah

Kompletní sortiment vín Cabernet Sauvignon Rosé

S přívlastkovým Cabernetem rosé se v ročníku 2019 přesunujeme na Hustopečsko, kde hospodaříme na více než 250 hektarech vinic. Je tedy z čeho vybírat. Nad ránem sklizené, chladné a šetrně zpracované hrozny daly vínu atraktivní květinovo-ovocnou vůni laděnou do růží a tropických plodů. Po ochutnání víno potěší svou svěžestí i líbivou nasládlostí, jakož i pestrostí a razancí chuťového projevu. Dominují opět tropické plody podpořené lesní jahodou či malinou. Můžete podávat k ovocnému dezertu nebo světlému masu. Díky šroubovému uzávěru si víno déle podrží svou krásu a svěžest.

Region: Hustopečsko. Vinařská obec: Achtele. Viniční trať: Křepice. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 14,7 g / l. Kyseliny: 6,9 g / l. Bezcukerný extrakt: 24,1 g / l. Alkohol: 12,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Stříbrná medaile na národní soutěži růžových vín „JAROVÍN ROSÉ 2020“, Hustopeče; Zlatá medaile na „VINUM JUVENALE 2020“ Brno; Zlatá medaile na „VINAŘ ROKU ČR 2020“, Praha; Stříbrná medaile na „VÍNO BOJNICE 2020“, Slovensko; Zlatá medaile na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2020“; Zlatá medaile na „JAROVÍN ROSÉ 2021“, Velké Pavlovice; Stříbrná medaile na „PRAGUE WINE TROPHY 2021“; Šampion kategorie růžových vín a velká zlatá medaile na „PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2021“; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2021“ – velkopavlovická podoblast

Cena 150 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek pozdní sběr 2019
Kategorie (obsah cukru) polosuché
Šarže 9375
Barva vína růžové
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Dárkové balíčky