Přejít na obsah

Bílá vína Kerner

Vinařský dezert v podobě sladkého Kerneru jistě uspokojí každého milovníka vín s vysokým zbytkovým cukrem. Toto výjimečné víno se Vám představí ve vůni po jablkovém vánočním kompotu, rozinkách či banánu. V ústech potěší plnou a dlouhou chutí, kde se krásně doplňuje svůdná sladkost s koncentrovanou svěžestí bohatých kyselin. Objevíte příchuť po vyzrálých rynglích, ananasu nebo žlutém melounu. Užijete si každé přivonění i každý doušek. Můžete podávat například ke kuřecímu masu, kvalitním sýrům i zákusku. Víno má výborné předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Miroslav. Viniční trať: Weinperky. Obsah lahve: 0,5 l. Zbytkový cukr: 81,9 g / l. Kyseliny: 8,0 g / l. Bezcukerný extrakt: 26,2 g / l. Alkohol: 11,0%. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo zlatou medaili na „VALTICKÝCH VINNÝCH TRZÍCH 2018“, zlatou medaili na „GRAND PRIX VINEX 2019“ a stříbrnou medaili na „FESTWINE 2019“ v Brně.

 

Cena 190 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z bobulí 2017
Kategorie (obsah cukru) sladké
Šarže 7378
Barva vína bílé
Poznámka DOPRODEJ, OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    5. a 6. 7. ZAVŘENO