Přejít na obsah

Rumy Millonario XO

Millonario XO je exkluzivní rum pocházející z Peru. Je destilován ze třtinové melasy a to v sytému destilační kolony. Následně zraje v ex-bourbonových sudech z amerických bílých dubů. Zrání probíhá v solera systému, jenž je znám především u zrání rumu Zacapa a pochází původně ze Španělska (zrání Sherry). Rum Millonario XO obsahuje až 20 let staré směsi. Výrobce uvádí, že se jedná o roční limitovanou edici, která nepřesáhne 6 000 lahví za rok. Rum Millonario XO je plněn do luxusních lahví a stylového obalu. Tento rum si prostě zamilujete.
Barva připomíná jantar osvětlený západem slunce. Vůně vás omámí exotickým ovocem a kořením. V chuti objevíte sušené datle, čerstvé fíky, karamelky a kandované mango. Celkový měkký charakter, krémové tělo a bohatá, ale jemná škála vůní a chutí je zárukou dobrého rumu pro opravdové znalce. Závěr je konejšivý, lahodný, dlouhý, příjemně sladký

Objem lahve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %

Cena 2599 Kč
Výrobce Ron Millonario
Země původu Peru
Doba zrání 15 let

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Svatomartinské 2023