Přejít na obsah

Bílá vína Pálava

Tato Pálava bude jistě pohlazením pro každého milovníka aromatických polosladkých vín. Po přivonění objevíte vůně po lilii, kosatci nebo šeříku. V ústech je svůdně nasládlá a zároveň svěží a vzletná. Velmi příjemná je příchuť po banánech, broskvích, medu a vanilce. Ve vůni i chuti zaznamenáte jemnou kořenitost připomínající perník. Můžete podávat například ke kuřecímu masu, jemným sýrům nebo ovocným dezertům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Stošíkovice na Louce. Viniční trať: U tří dubů. Obsah lahve: 0,5 l. Zbytkový cukr: 30,3 g / l. Kyseliny: 7,2 g / l. Bezcukerný extrakt: 23,7 g / l . Alkohol: 12,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Stříbrná medaile na „LEDNICKÉ VINNÉ TRHY 2020“; Stříbrná medaile na „KRÁL VÍN ČR 2020“; Bronzová medaile na „VINAŘ ROKU ČR 2020“, Praha; Zlatá medaile na „AWC VIENNA 2020“, Rakousko; Zlatá medaile na „VINOFORUM 2020“, Chrudim; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“; Zlatá medaile na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2020“; Zlatá medaile na „LEDNICKÉ VINNÉ TRHY 2021“; Zlatá medaile na „VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE 2021“

Cena 160 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z hroznů 2019
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 9313
Barva vína bílé
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Akční ceny – Putování