Přejít na obsah

Bílá vína Pálava

Z vyzrálého ročníku 2017 se zrodilo v našich sklepích několik vinařských klenotů a tato Pálava je jedním z nich. Ve vůni objevíte odlesky tropických plodů, rozinek, růží i šeříku. Chuťový projev je vybroušený do posledních detailů a nabídne Vám svůdnou sladkost vyváženou tropicky svěží kyselinou, čistotu, mohutnost a délku chuti i atraktivní příchuť po banánu, ananasu a medu. Tato Pálava jistě bude ozdobou každého setkání nad skleničkou vína. Můžete podávat například ke kuřecím specialitám i slavnostním dezertům. Víno má výborné předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Vrbovec. Viniční trať: Šác. Obsah lahve: 0,5 l. Zbytkový cukr: 74,0 g / l. Kyseliny: 8,1 g / l. Bezcukerný extrakt: 31,3 g / l. Alkohol: 11,0 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo zlatou medaili na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2018“, zlatou medaili na „VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE 2018“, zlatou medaili na „PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2019“, zlatou medili na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2019 – znojemská podoblast“ a stříbrnou medaili na „INTERNATIONAL WINE CHALLENGE LONDON 2018“.

 

Cena 195 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z bobulí 2017
Kategorie (obsah cukru) sladké
Šarže 7359
Barva vína bílé
Poznámka DOPRODEJ, OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Plastové skleničky