Přejít na obsah

Bílá vína Rulandské bílé

Vína označená nálepkou „JEŠTĚRKA ZELENÁ“ latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená u nás žije pouze v ekologicky čisté krajině. Toto Rulandské bílé je opravdovou lahůdkou s atraktivní vůní po vyzrálých broskvích, narcisech a rozinkách. Již první přivonění ve vás vyvolá touhu ochutnat. V ústech je krásně kulaté, svěží, s tóny po vyzrálém ovoci. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Šatov. Viniční trať: Na vinici. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 7,9 g / l. Kyseliny: 6,4 g / l. Bezcukerný extrakt: 21,3 g / l. Alkohol: 12,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Zlatá medaile na „GRAND PRIX VINEX 2020“; Zlatá medaile na „MICHELANGELO INTERNATIONAL WINE AND SPIRITS AWARDS 2020“ Kapské Město, Jihoafrická republika; Stříbrná medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“

Cena 170 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek pozdní sběr 2019
Kategorie (obsah cukru) suché
Šarže 9337
Barva vína bílé
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Čtvrtek 28. 10. ZAVŘENO