Přejít na obsah

Červená vína Rulandské modré

Seznamte se s atraktivním Rulandským modrým ve vysokém přívlastku, jež bylo vyrobeno tradičním způsobem nazráváním ve velkém dubovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění objevíte příjemnou vůni po sušené arónii, tabáku a lékořici. V ústech je víno tělnaté, harmonické, s charizmatickou tříslovinou a líbivou stopou po dřevě a příchutí po kvalitní čokoládě nebo kávě. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Stošíkovice na Louce. Viniční trať: U tří dubů. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 1,1 g / l. Kyseliny: 5,3 g / l. Bezcukerný extrakt: 29,6 g / l. Alkohol: 13,0 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Bronzová medaile na „TEXAS INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2019“, USA; Stříbrná medaile na „GRAND PRIX VINEX 2019“; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“

 

Cena 260 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z hroznů 2017
Kategorie (obsah cukru) suché
Šarže 7414
Barva vína červené
Poznámka DOPRODEJ, OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Burčák doprodán