Přejít na obsah

Bílá vína Ryzlink rýnský

Milovníci vín odrůdy Ryzlink rýnský jistě přivítají tuto šarži z ročníku 2019, která prokvasila díky kultuře kvasinek získaných v minulosti přímo z vinice U tří dubů. Projev lokality je tak ještě více umocněn. Ve vůni objevíte vyzrálé hrušky, meruňky a zelený banán. Po nachutnání Vás ohromí svou ušlechtilostí, harmonií, bohatostí a svůdností. Tomuto ryzlinku nelze odolat. Můžete podávat k rybám nebo kuřecímu. Víno má výborné předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Stošíkovice na Louce. Viniční trať: U tří dubů. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 27,1 g / l. Kyseliny: 7,2 g / l. Bezcukerný extrakt: 27,2 g / l. Alkohol: 12,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Zlatá medaile na „GRAND PRIX VINEX 2020“; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“; Zlatá medaile na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2020“; Velká zlatá medaile na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2021“;Zlatá medaile na „FESTWINE 2021“ Brno

Cena 190 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z hroznů 2019
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 9354
Barva vína bílé
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Oříškové orgie