Přejít na obsah

Bílá vína Tramín červený

„MIMOŘÁDNÁ EDICE VÍN KE 30. NAROZENINÁM ZNOVÍNU ZNOJMO V roce 2022 si ZNOVÍN ZNOJMO připomněl své 30. narozeniny, vinařskou řečí to lze vyjádřit jako již „příjemně nazrálý věk“. Myslíme si, že máme být na co hrdi. Ostatně máme to také ve svém všeříkajícím sloganu – Znovín, vína hrdá na svůj původ. Při této příležitosti si Vám dovolujeme nabídnout několik výjimečných vín z ročníku 2021, která jsou přímo předurčena k oslavám, ale také k delší archivaci na deset, dvacet a možná i třicet let. Připijme si tedy na zdraví tímto vínem již dnes, ale zkuste jej vychutnat po pěti, deseti a možná právě i po třiceti letech.“ Pavel Vajčner

Pohlaďte své smysly svůdným Tramínem z našich krásných vinic na Dívčím vrchu a nechte se hýčkat tímto atraktivním polosladkým vínem. Ve vůni objevíte příjemné tóny po vyzrálých broskvích, opojné růži i jemnou kořenitost. V ústech víno pohladí líbivým zbytkovým cukrem, svěží kyselinou a příjemnou příchutí po nektarinkách, máslových hruškách i rozinkách. Užívejte si tohoto bohatého Tramínu stejně intenzivně dnes i po několika letech nazrávání na lahvi, neboť vždy bude mít co nabídnout.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Strachotice. Viniční trať: Dívčí vrch. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 31,3 g / l. Kyseliny: 7,1 g / l. Bezcukerný extrakt: 30,0 g / l. Alkohol: 12,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Stříbrná medaile na „PORTUGAL WINE TROPHY 2022“ Madeira, Portugalsko

 

Cena 230 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z hroznů 2021
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 1366
Barva vína bílé
Poznámka DOPRODEJ, 30 let Znovínu, OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Plastové skleničky