Přejít na obsah

Bílá vína Tramín červený

Aromatický skvost v podobě polosladkého Tramínu červeného jistě nenechá klidným žádného příznivce této starobylé odrůdy i lokality, ze které víno vzešlo. Ve vůni zaujme příjemná kořenitost, ušlechtilost i tóny po zahradním ovoci nebo květinách. V ústech oceníte harmonii, čistotu a délku chuťového projevu, jakož i příchuť po vyzrálých rynglích nebo ananasu. Můžete podávat například k asijské kuchyni nebo ušlechtilým sýrům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Stošíkovice na Louce. Viniční trať: U tří dubů. Obsah lahve: 0,5 l. Zbytkový cukr: 36,6 g / l. Kyseliny: 7,2 g / l. Bezcukerný extrakt: 26,2 g / l. Alkohol: 11,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Stříbrná medaile na největší charitativní soutěži vín na světě „FINGER LAKES INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2016“, USA a Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2019 – znojemská podoblast“; Zlatá medaile na „VINALIES INTERNATIONALES 2021“ Paříž; Absolutní šampion soutěže a Velká zlatá medaile na „VINO BOJNICE 2021“ Slovensko; Zlatá medaile na „OENOFORUM 2021“, Lednice; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2021“ – znojemská podoblast

Cena 160 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek výběr z hroznů 2015
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 5075
Barva vína bílé
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Burčák doprodán