Přejít na obsah

Bílá vína Tramín červený

Vína označená nálepkou „JEŠTĚRKA ZELENÁ“ latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená u nás žije pouze v ekologicky čisté krajině. Ochutnejte skvostný tramín, který po přivonění ohromí bohatostí a pestrostí vůní po fialkách, šeříku a tropickém ovoci. V ústech zaujme svůdnou nasládlostí vyváženou svěžestí hravých kyselin. Líbivá je příchuť po broskvích a voňavých banánech. Můžete vychutnávat ke kuřecímu masu nebo asijské kuchyni. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Hnanice. Viniční trať: Fládnická. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: g / l. Kyseliny: g / l. Bezcukerný extrakt: g / l. Alkohol: 12,0 %. Obsahuje oxid siřičitý. Víno získalo tato ocenění: Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2020″ – znojemská podoblast; Stříbrná medaile na „CONCOURS MONDIAL DE BRUXELLES 2020“, Česká republika; Zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“

Cena 170 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek pozdní sběr 2019
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 9348
Barva vína bílé
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Medailová kolekce vín