Přejít na obsah

Bílá vína Tramín červený

Poznejte a zaznamenejte si k šatovské viniční trati Peklo novou odrůdu a to Tramín červený. Z panenské sklizně vzešlo nádherné víno s bohatou vůní po vyzrálých broskvích, čerstvém ananasu a opojné lilii. V ústech ohromí komplexností, pestrostí a svěžestí chuťového projevu. Pohladí nasládlostí zbytkového cukru a atraktivní příchutí po nektarinkách, granátovém jablku a liči. Můžete podávat například ke kuřecímu masu, ovocným dezertům i kvalitním sýrům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Šatov. Viniční trať: Peklo. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 23,7 g / l. Kyseliny: 6,9 g / l. Bezcukerný extrakt: 24,1 g / l. Alkohol: 11,5 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Stříbrná medaile na „GRAND PRIX VINEX 2021“; Velká zlatá medaile na „MICHELANGELO INTERNATIONAL WINE AND SPIRITS AWARDS 2021“ Kapské Město, Jihoafrická republika

Cena 190 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek pozdní sběr 2020
Kategorie (obsah cukru) polosladké
Šarže 0371
Poznámka OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    HLEDÁME POSILU