Přejít na obsah

Bílá vína Veltlínské zelené

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Ochutnejte Veltlínské zelené s příjemnou vůní po květinách a vyzrálém ovoci. Můžete objevit jemné tóny po narcisech, hruškách i vanilce. V ústech působí krásně hladce, svěže a harmonicky. Dokonalá čistota chuťového projevu i atraktivní příchuť po rynglích nebo provoněném jablku Vás budou lákat k dalšímu a dalšímu doušku. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo sladkovodním rybám. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

Region: Znojemsko. Vinařská obec: Krhovice. Viniční trať: Skalka. Obsah lahve: 0,75 l. Zbytkový cukr: 5,8 g / l. Kyseliny: 6,9 g / l. Bezcukerný extrakt: 25,7 g / l. Alkohol: 13,0 %. Obsahuje oxid siřičitý.

Víno získalo tato ocenění: Velká zlatá medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2019 – znojemská podoblast“; Stříbrná medaile na „NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2020 – znojemská podoblast“

Cena 170 Kč
Výrobce Znovín Znojmo, a.s.
Přívlastek VOC Znojmo 2018
Kategorie (obsah cukru) suché
Šarže 8314
Barva vína bílé
Poznámka DOPRODEJ, OCENĚNO

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Medailová kolekce vín