Přejít na obsah

Rumy Vizcaya VXOP 21y

Vizcaya VXOP Cask 21 Rum se vyrábí v Dominikánské republice, jako základ pro jeho výrobu se používá cukrová třtina sklízená až v momentě své vrcholné zralosti. Lisováním získáte velmi bohatou na chutě a aromata první šťávu nejvyšší kvality, tato se nechává kvasit a destiluje se v malých dávkách, jako za starých časů. Zrání v dubových sudech po bourbonu završí tento tradiční výrobní proces. Tato tradiční metoda, dává rumu Vizcaya VXOP jedinečnou vůni a hladkost. Když vidíte bohatou, zlatou barvu Vizcaya a jeho komplexní aroma naplní vaše smysly, porozumíte, proč „maestro ronero“ tvrdí, že stvořil „diosa de los rones“ – bohyni všech rumů. Popíjení Vizcaya VXOP, je zážitek, který odráží uvolněné, příjemné rytmy života v Karibiku.
Ocenění: San Francisco World Spirits Competition 2011 Vizcaya won DOUBLE GOLD 2010 Vizcaya won BEST IN SHOW and DOUBLE GOLD

Objem lahve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %

Cena 1350 Kč
Výrobce Vizcaya
Země původu Dominikánská republika
Doba zrání 21 let

Poptávkový formulář

    Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

    Originální minivína